0.00 EUR
Reģistrēties

Svari mājsaimniecības vajadzībām

 

Svari ir instruments, kas tiek daudz izmantots dažādās nozarēs, tādēļ tiem ir ļoti daudzveidīgas lietošanas iespējas. Patiesībā svariem ir liela nozīmē ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī personīgajā lietošanā, un daudziem no mums mājās ir vairāki svaru veidi. Populārākie svari, ko izmanto mājsaimniecībās, ir ķermeņa svari, pārtikas svari un iekaramie svari.

 

Ķermeņa svari ir visbiežāk izmantotais svaru veids privātajām vajadzībām, jo tie ļauj sekot līdzi ķermeņa svara izmaiņām. Tos izmanto gan tie, kuri nodarbojas ar sportu, gan tie, kuri seko līdzi savai veselībai, gan tie, kas nolēmuši samazināt savu ķermeņa svaru un vēlas uzraudzīt diētas vai fizisko aktivitāšu sniegtos rezultātus.

 

Pārtikas jeb tautā sauktie virtuves svari ļaus pagatavot ēdienu, precīzi ievērojot receptē noteiktās proporcijas, bet tiem, kas ievēro diētu, svari palīdzēs nepārsniegt noteiktās dienas ēdiena devas.

 

Iekaramos svarus bieži izmanto tie cilvēki, kuri regulāri ceļo un vēlas pārliecināties, ka bagāžas svars nepārsniedz lidsabiedrības pieļaujamo vienas bagāžas vienības svaru. Kā arī iekaramie svari palīdz nosvērt ogas, augļus un dārzeņus, neizberot tos no spaiņa vai katla, kurā tie ir salasīti. Iekaramie svari bieži tiek izmantoti ievārījuma gatavošanā, jo pārtikas svari ir pārāk mazi, lai uz tiem nosvērtu lielu spaini ar ogām. 

 

Lai arī ir maldīgi domāt, ka svariem, kas tiek izmantoti mājsaimniecības vajadzībām, nav nepieciešama tik liela precizitāte kā svariem, kas tiek izmantoti ražošanā, mēs vēlamies apstrīdēt šo argumentu, jo arī ēst gatavošanā vai sava ķermeņa svara kontrolē ir svarīgs katrs grams! 

 

Svaru daudzveidība pārtikas rūpniecībā 

 

Precīzu pārtikas produktu mērījumu veikšanai ir būtiska nozīmē uzņēmējdarbībā. Nav svarīgi, vai jūs ražojat vai tirgojat pārtiku, – precīzam svaram ir liela nozīme visos pārtikas ražošanas un tirdzniecības posmos. Ja jums ir nepieciešams iegūt precīzu porciju svaru, jums būs nepieciešami elektroniskie svari.

 

Elektroniskos svarus izmanto pārtikas ražošanā, restorānos un kafejnīcās, kā arī tirdzniecībā. Ar elektroniskajiem svariem var precīzi nosvērt pat tādas smalkas sastāvdaļas kā cukuru, sāli, sodu u.c.

 

Digitālie svari ir ļoti viegli lietojami un kopjami, tomēr ir jānoskaidro, kāds ir svaru pieļaujamais kļūdas daudzums. Ja jūsu uzņēmumā nav pieļaujamas pat pāris gramu nobīdes, tad labāk ir izvēlēties augstas precizitātes elektroniskos svarus.

 

Ja jums ir jāveic pārtikas produktu fasēšana, tad ērtākais risinājums būs elektroniskie svari, kas aprīkoti ar uzlīmju printeri. Šie svari ne tikai veiks svara noteikšanu, bet arī aprēķinās kopējo produkta cenu un izdrukās cenu uzlīmi, ko jūs varēsiet uzlīmēt uz produkta iepakojuma. Svari, kas aprīkoti ar uzlīmju printera funkciju, ļaus jums palielināt ražošanas jaudas, kā arī samazinās iespēju aprēķināt nepareizu produkta cenu, jo to jūsu vietā izdarīs svari. 

 

Izvēlies kalibrētus svarus 

 

Ikviens uzņēmējs vēlas ietaupīt ražošanas izmaksas, jo tas ir viens no risinājumiem, kā samazināt produkta pašizmaksu un palielināt peļņas daļu. Tomēr vēlamies uzsvērt, ka ir kategorijas, kurās nav ieteicams izvēlēties lētāko risinājumu. Svari ir viena no šīm kategorijām, jo nekalibrēti un neprecīzi svari var novest jūsu uzņēmumu pie zaudējumiem. 

 

SIA "EST TEHNOLOĢIJAS" piedāvā svarus un svēršanas sistēmas gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem. Visi mūsu svari ir augstas kvalitātes un nodrošinās precīzus mērījumus. Gadījumos, kad svaru iegāde nav ekonomiski izdevīga, jo to izmantošana ir paredzēta neilgam laika posmam, piedāvājam arī svaru nomu.

 

Ja neesat pārliecināti, kādus svarus izvēlēties – sazinieties ar mums, un mēs piemeklēsim individuālu risinājumu jūsu uzņēmumam! 

 
Drošības kods